Harmonogram wydarzeń

Zapraszamy gorąco młodzież i nauczycieli na spotkanie w ramach projektu Znajdź pomysł na siebie!

STARTUJEMY już 23 września o godzinie 9:00 w Technikum w Zespole Szkół Technicznych i Placówek im. St. Staszica w Nowym Targu, przy ul.Wojska Polskiego 9.

Na dole znajdziecie aktualną listę spotkań w szkołach – miejsca, daty i godziny!


Projekt #znajdzpomyslnasiebie kierujemy do młodych ludzi ze szkół podstawowych i szkół średnich. Każdy człowiek, również młody, szuka w życiu szeroko pojętego szczęścia🥰. W trakcie spotkań chcemy sprawdzić gdzie dziś warto szukać – szacunku, miłości i akceptacji – niezbędnych wartości, aby zbudować sobie wartościową i dobrą przyszłość w społeczeństwie BEZ PRZEMOCY (i hejtu).

W programie zaplanowaliśmy konkursy, skecze, prezentacje oraz pokaz beat-boxu – w wykonaniu jednego z najlepszych polskich specjalistów w tej dziedzinie – prykONE, a także występy członków zespołu Full Power Spirit 💪🔥. Młodość to wyjątkowy czas, który warto przeżyć aktywnie🤸‍♀️🤸‍♂️, dlatego cały program przygotowaliśmy dynamicznie – słowo mówione, śpiewane czy rapowane podpieramy obrazem i wizualizacjami na scenografii multimedialnej.🔥💪

Równolegle z zajęciami dla młodzieży odbywać się będą konferencje dedykowane dla wychowawców, nauczycieli tej młodzieży.😉 Poprowadzone przez specjalistów i praktyków zajęcia będą miały charakter często warsztatów w tematach m.in.czyny karalne dzieci i młodzieży – zapobieganie, reagowanie, praca wychowawcza i terapeutyczna, jak bezpiecznie korzystać z internetu, cyberbezpieczeństwo.

Celem głównym projektu „Znajdź pomysł na siebie” jest zwiększanie wśród młodzieży oraz nauczycieli i wychowawców wiedzy jak przeciwdziałać przyczynom przestępczości – jesteśmy przekonani, że można przeżyć młodość bez przemocy, bez używek i bez przestępczości🤟


HARMONOGRAM SPOTKAŃ

WRZESIEŃ

23.09.2019 – poniedziałek 

9:10 – ZSTiP Technikum – Zespół Szkół Technicznych im. St. Staszica w Nowym Targu

12:40 – ZSTiP Branżowa Szkoła I Stopnia – Zespół Szkół Technicznych im. St. Staszica w Nowym Targu

24.09.2019 – wtorek

8:20 – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Jadwigi Królowej w Nowym Targu

11:00 – Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu

25.09.2019 – środa

9:00 – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im.Augustyna Suskiego w Nowym Targu

/spotkanie odbędzie się w drugim budynku: ul. Tetmajera 100, 34-471 Ludźmierz/

12:15 – I Liceum Ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu

26.09.2019 – czwartek

8:00 – Centrum Kształcenia Wychowania OHP w Szczawnicy – Jabłonce

13:00 – Centrum Kształcenia Wychowania OHP w Szczawnicy – Jabłonce

27.09.2019 – piątek

9:00 – Zespół Szkolno-Przedszkolny w m.Lipie

12:30 – Zespół Szkół w Krzepicach


PAŹDZIERNIK

21.10.2019 – poniedziałek

9:00 – 11:30 – Zespół Szkól im. S. Staszica (ul. Wojska Polskiego 1, Parczew)
12:30 – 14:00 – Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika (ul. Mickiewicza 5, Parczew)

22.10.2019 – wtorek

9:00 – 11:30 – Szkoła Podstawowa im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej (sala widowiskowa
Siemiatyckiego Ośrodka Kultury ul. Zaszklona 1, Siemiatycze)
12:50 – 14:20 – Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej (ul. Kościuszki 43, Siemiatycze)

23.10.2019 – środa

9:00 – 11:30 oraz 11:40 – 13:10 spotkania w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych im. Marii
Skłodowskiej-Curie – ul. Wojska Polskiego 7, Puławy dla dwóch szkół:
Zespół Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej, ul. Polna 18, 24-100 Puławy
Zespół Szkół nr 2, ul. Jaworowa 1, 24-100 Puławy
15.10 – 16:40 – spotkanie dla nauczycieli, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 – ul. Wróblewskiego 11,
Puławy

24.10.2019 – czwartek

9:30 – 12:00 – Szkoła Podstawowa nr 1 im. W. Reymonta (ul. Karczewska 14/16, Otwock)
12:50 – 14:20 – Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego (ul. Michała Elwiro Andriollego 76,
Otwock)

25.10.2019 – piątek 

9:30 – 12:00 – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ireny Sendlerowej (ul. Poniatowskiego 47/49, Otwock)
12:30 – 14:00 – Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Juliana Filipowicza (ul. Żeromskiego 235, Otwock)


LISTOPAD

4.11.2019 – poniedziałek

9:00 – 11:30 – Zespół Szkół Samochodowych i Mechatronicznych (ul. Przybyszewskiego 73/75, Łódź)
12:30 – 14:00 – XXIX Liceum Ogólnokształcące (ul. Zelwerowicza 38/44, Łódź)

5.11.2019 – wtorek 

9:00 – 11:30 – Szkoła Podstawowa nr 51 (ul. Ciołkowskiego 11a, Łódź)
12:30 – 14:00 – Szkoła Podstawowa nr 174 (ul. Gałczyńskiego 6, Łódź)

6.11.2019 – środa 

9:00 – 11:30 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 (ul. Siedlecka 7/21, Łódź)
12:30 – 14:00 – Szkoła Podstawowa nr 36 (ul. Więckowskiego 35, Łódź)

7.11.2019 – czwartek

9:00 – 11:30 – XXXIV Liceum Ogólnokształcące (ul. Wapienna 7, Łódź)
13:00 – 14:30 – XVIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Perla 11, Łódź)

8.11.2019 – piątek

9:00 – 11:30 – Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych (ul. Narutowicza 12, Radomsko)
12:30 – 14:00 – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Brzeźnicka 20, Radomsko)


18.11.2019 – poniedziałek

8:30 – 11:00 – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 5 (ul. Drewnowska 88, Łódź)

11:30 – 13:00 – Szkoła Podstawowa nr 35 (ul. Kutrzeby 4, Łódź)

19.11.2019 – wtorek

9:00 – 11:30 – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (ul. Pomologiczna 6, Skierniewice)
12:30 – 14:00 – Liceum im. Bolesław Prusa (ul. Sienkiewicza 10, Skierniewice)

20.11.2019 – środa

8:00 – 10:30 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej (ul. Łęczycka 13/15, Poddębice)
12:30 – 14:00 – Dom Kultury Lokator (ul. Łaska 46, Zduńska Wola)

21.11.2019 – czwartek

9:00 – 11:30 – II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego (ul. Żeromskiego 8, Sieradz)
12:30 – 14:00 – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Piłsudskiego 5, Sieradz)

22.11.2019 – piątek

9:00 – 11:30 – Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 (ul. Żeromskiego 115, Łódź)
12:30 – 14:00 – Liceum Ogólnokształcące im.Jana Karskiego (ul. Tuszyńska 32, Wiśniowa Góra)


GRUDZIEŃ

02.12.2019 – poniedziałek
8:00 – 10:30 – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Teofili z Działyńskich Szołdrskiej-Potulickiej (ul. Armii Krajowej 11,
Kórnik)
11:45 – 13:15 – Szkoła Podstawowa im. Onufrego Kopczyńskiego (ul. Szkolna 3, Czerniejewo)
03.12.2019 – wtorek
8:00 – 10:30 – Szkoły Podstawowej Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej (Al. Niepodległości 41, Poznań)
10:45 – 12:15 – Liceum ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej (Al. Niepodległości 41, Poznań)
04.12.2019 – środa
9:00 – 11:30 Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza (Osiedle Jana III Sobieskiego 114,
Poznań)
12:45 – 14:15 – Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Hezjoda 15, Poznań)
05.12.2019 – czwartek
9:00 – 11:30 – Zespół Szkół Samochodowych (Al. Powstańców Wielkopolskich 63, Bydgoszcz)
12:30 – 14:00 – Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 dla dzieci i młodzieży
słabo widzącej i niewidomej im. L. Braille`a (ul. Zygmunta Krasińskiego 10, Bydgoszcz)
06.12.2019 – piątek
9:00 – 11:30 – Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II (Czechy 142, Zduńska Wola)
12:30 – 14:00 – Zespół Szkół im. Marii Grzegorzewskiej (ul. Zielona 59A, Zduńska Wola)


09.12.2019 – poniedziałek
8:30 – 11:00 – Zespół Szkół im. W. Witosa (ul. Ks. S. Gajeckiego 7, Zarzecze)
11:30 – 13:00 – Zespół Szkół im. A. Mickiewicza (ul. M. Konopnickiej 6. Kończuga)
10.12.2019 – wtorek
9:00 – 11:30 – I Liceum Ogólnokształcące im. Króla W. Jagiełły (ul. Szkolna 6, Przeworsk)
12:00-13:30 – Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego (ul. I. Krasickiego 9, Przeworsk)
11.12.2019 – środa
9:00 – 11:30 Zespół Szkół Technicznych (ul. Ogrodowa 20, Janów Lubelski)
12:00 – 13:30 – L.O. im. Bohaterów Porytowego Wzgórza (ul. Jana Pawła II 1, Janów Lubelski)
12.12.2019 – czwartek
8:00 – 10:30 – I L.O. Collegium Gostomianum (ul. J. Długosza 7, Sandomierz)
11:30 – 13:00 – II L.O im. Tadeusza Kościuszki (ul. Mickiewicza 9, Sandomierz)
13.12.2019 – piątek
9:00 – 11:30 – Zespół Szkół im. St. Staszica (ul. Mikołaja Kopernika 1, Tarnobrzeg)
12:30 – 14:00 – Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki (ul. Podleśna 4, Stalowa
Wola)